Projektowanie materiałów reklamowych Poznań - Ministerstwo Idei
57206
page,page-id-57206,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.5, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Materiały drukowane / projektowanie / Poznań

Materiały drukowane obok logotypu stanowią najważniejszy, a zarazem najpopularniejszy element budowy wizerunku marki z wykorzystaniem identyfikacji wizualnej. Projektując spójne i designerskie materiały drukowane uwalniamy tkwiący w nich potencjał do kreowania pozytywnych relacji z klientami.

Najbardziej podstawowym materiałem drukowanym wykorzystywanym powszechnie jest wizytówka. Chyba już nikt nie wyobraża sobie nawiązywania i utrwalania kontaktów biznesowych bez jej udziału. Wzrost świadomości marketingowej wśród sektora MŚP spopularyzował także inne akcesoria o charakterze czysto relacyjnym, jak np. papier firmowy, teczki ofertowe, czy logowane koperty. Zarówno te małe, jak i duże materiały do druku zaprojektujemy i wykonamy dla twojej firmy z dbałością o design i najdrobniejsze szczegóły.

„Małe” materiały drukowane

Wizytówki, ulotki, broszury informacyjne, papiery firmowe, pieczątki… Jednym tchem z pewnością nie uda się wymienić wszystkich drobnych materiałów drukowanych, które możemy zrealizować od A do Z na potrzeby twojej firmy.

Projekt druku już od 50zł netto

Inspirujące projekty - nasza specjalność

Dostawa do każdego zakątka kraju

Projekt nawet w 24h

Najwyższej jakości druk

Rabaty przy większych zamówieniach

maia1

„Duże” materiały drukowane

Chcąc właściwie zaprezentować ofertę swojej firmy należy skierować się ku obszernym materiałom drukowanym. Do tej grupy zaliczymy realizacje o dużej powierzchni druku, jak chociażby banery reklamowe, roll-up’y, czy plakaty. Z drugiej strony wyróżnić można także wielostronicowe katalogi szczegółowo prezentujące produkty i usługi firmy. Niezależnie od tego, co będziesz potrzebował, my znajdziemy na to sposób.

Projekt baneru od 99zł netto

Unikalny design

Dostawa do każdego zakątka kraju

Projekt katalogu od 29zł netto/str.

Najwyższej jakości druk

Rabaty przy większych zamówieniach

Przykładowa realizacja

Dyskret Sp. z o.o. – katalog produktowy

Na potrzeby prezentacji produktowej na targach branży reklamowej RemaDays przygotowaliśmy katalog dla firmy Dyskret zajmującej się dystrybucją niszowych materiałów do druku. Katalog stanowił element spójnej identyfikacji wizualnej, w której zawarliśmy także nowe logo.

dyskret_katalog_okładka
ideal-home-billboard
Przykładowa realizacja

IdealHome – pomysł na idealny dom

Ministerstwo Idei sprawuje pieczę nad identyfikacją wizualną marki IdealHome. Chcąc wnieść nową jakość w marketing firm budowlanych stworzyliśmy zarówno pomysłowy logotyp, stronę www oraz materiały drukowane w tym banery outdoor.