AGENCJA REKLAMOWA
W POZNANIU

Ministerstwo Idei


Agencja reklamowa PoznańSzukając agencji reklamowej, działającej na terenie Poznania, zastanawiasz się, czy będą w stanie skutecznie wypromować ofertę Twojej firmy, to po pierwsze, a po drugie, czy Firmę stać na taki wydatek? Oczywiście, że tak! Pod warunkiem, że agencja reklamowa działa elastycznie i dostosowuje swoją ofertę do budżetu klienta. Nie stawia za to niewygodnych minimów finansowych, jak większość innych agencji reklamowych i potrafi udowodnić swoją pracą, że marketing, także internetowy stanowi doskonałą inwestycję! Budowa nowej strony internetowej, przystosowanej pod kątem działania na urządzeniach mobilnych, pozycjonowanie kluczowych fraz opisujących firmę, a więc działania interaktywne w połączeniu z klasycznym agencyjnym marketingiem w postaci lokalnych reklam, czy materiałów do druku z pewnością pozwoli przynieść zaskakujące efekty. Pamiętaj! Najlepszą dźwignią handlu jest reklama! Żeby nie być gołosłownym, podajemy poniżej nasz standard i cennik pozwalający zapoznać się bliżej z ideą marketingu przez nas wyznawaną. Zapraszamy także do kontaktu i darmowej wyceny, którą oferujemy zawsze i wszędzie. Lepszej agencji reklamowej na terenie Poznania nie znajdziesz, to jesteśmy w stanie zagwarantować.

– strony internetowe: standard w postaci kodowania do systemu zarządzania treścią WordPress, stworzenie unikalnego, designerskiego w pełni responsywnego layoutu dostosowanego swoim charakterem do branży, w której działa klient, stworzenie treści o wysokiej wartości merytorycznej i reklamowej, optymalizacja pozycjonerska, a do tego kompleksowe wsparcie w zakresie administracji portalem i doradztwo w kwestiach marketingowych. Tego typu strony wykonujemy za kwotę już od 2500 zł netto.
– posiadając stronę internetową warto skusić się na naszą ofertę marketingu internetowego, którą opieramy na pozycjonowaniu. Fakt, że trafili Państwo na naszą stronę stanowi najprawdopodobniej wynik wykorzystania Google’a w tym celu. Klientom naszej agencji reklamowej proponujemy pakiety pozycjonerskie, których ceny zaczynają się już od 200 zł netto. Niedrogo, prawda? A co jeśli dodamy, że pozycjonowanie wykonujemy w 100% przy użyciu naturalnych metod, które generują regularny ruch, który ostatecznie zmieniamy w pieniądze dla Twojej firmy. Każdy odwiedzający stronę to przecież potencjalny klient?

Nasza agencja reklamowa oferuje także wiele innych interesujących instrumentów marketingowych, ale na początek proponujemy skontaktować się z nami, abyśmy mogli wykonać darmową wycenę i ewentualnie doradzić najskuteczniejsze rozwiązania dla firmy. W Poznaniu nikt nie może równać się resortowi Idei, który reprezentujemy!