Strony internetowe Poznań - Ministerstwo Idei
1142
page,page-id-1142,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.5, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Web design / strony internetowe / Poznań

Design WWW według Ministerstwa Idei to przede wszystkim strony wizytówki oraz sklepy internetowe. Te dwa produkty zaspakajają największą część potrzeb przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Klient kupuje oczami, co stanowi podstawową zasadę marketingu. Z tego powodu projekty graficzne wykonane na wysokim poziomie szybko zwracają się przyciągając uwagę swoim designem, co tworzy naturalną przewagę nad konkurencją. Od analizy konkurencji zaczynamy budowę każdego planu, gdyż naszym podstawowym założeniem jest stworzenie witryny, której będzie zazdrościć cała twoja konkurencja. Strona internetowa musi być nie tylko atrakcyjna od strony stylistycznej, ale także użyteczna. Nie zapominamy więc o zastosowaniu zasad web usability, które tworzą swoisty dekalog tworzenia przejrzystych i funkcjonalnych witryn internetowych.

Motywy stron www: praktyczne i niedrogie

Jeśli potrzebujesz strony internetowej, która będzie zarówno atrakcyjna wizualnie, a zarazem niedroga to witryny oparte o zmodyfikowane motywy sprawdzą się świetnie. Uruchomienie tego typu strony przebiega szybko i sprawnie. Na początek dobieramy motyw, który spełni określone wcześniej wymagania. W kolejnym kroku optymalizujemy i indywidualizujemy go, tak aby stał się unikalny w swoim wyglądzie. Na koniec uzupełniamy treści i zdjęcia – witryna gotowa!

Ceny już od 1399zł netto

Atrakcyjny design - nasza specjalność

Możliwość samodzielnej edycji treści

Szybkie wdrożenie - nawet w 2 tygodnie

Łatwość w późniejszej rozbudowie

Pełna responsywność

mu-cialoidialog

Strony z indywidualnym projektem: perfekcyjnie skrojone

Dla klientów oczekujących unikalności, niepowtarzalnego designu i najlepszych parametrów dedykujemy witryny oparte o własny projekt graficzny. Zamiast dobierać motyw do potrzeb, samodzielnie projektujemy unikalny styl graficzny, który stanie się częścią ładu designerskiego przedsiębiorstwa i będzie nadawał ton innym pracom graficznym. Powstająca strona będzie więc idealnie dopasowana i skrojona do wymagań klienta oraz charakteru prowadzonej działalności. Możesz więc oczekiwać najwyższej jakości.

Ceny już od 2399zł netto

Nietuzinkowy i oryginalny design

Krótki czas ładowania witryny

Możliwość samodzielnej edycji treści

Unikalny projekt graficzny

Idealne dopasowanie do charakteru firmy

Support premium - 6 miesięcy

Pełna responsywność

mu-ministerstwo

Nasz standard: po prostu lepsi

Lata doświadczeń w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych pozwoliło wypracować standard, którego inni mogą nam tylko pozazdrościć. Dzięki wysokiej sprawności przeprowadzanych realizacji wysoką jakość łączymy z atrakcyjnymi cenami dopasowanymi do oczekiwań sektora MŚP.

Nowoczesny design - nasza specjalność

Profesjonalne i kompleksowe podejście do projektów

Standard WordPress - łatwe zarządzenie treścią

Wsparcie posprzedażowe i przeszkolenie w cenie

Ceny dopasowane do możliwości MŚP

Nowoczesne technologie (HTML5/CSS3/jQuery/JS)

Pełna responsywność

Stabilne serwery z kopiami zapasowymi

Przykładowa realizacja

Projektoria – budowa marki firmy budowlanej

Projekt zakładał kompleksową budowę zaplecza marketingowego dla firmy budowlanej wyspecjalizowanej w elewacjach. Pierwsze wyzwanie stanowiła zmiana nazwy firmy. „Bud-tynk” zostało zastąpione przez „Projektorię”.

mu-projektoria-2
projektoria_wizytowka
Co zrobiliśmy?

Funkcjonalna i oryginalna witryna

Wyróżnikiem oferty Projektorii jest elastyczność – firma realizuje projekty zarówno dla deweloperów, jak i indywidualnych inwestorów. Strona internetowa została więc przez nas zaprojektowana z naciskiem na szybkość działania, pełną responsywność oraz nowoczesność. Nie mogło również obyć się bez wdrożenia innych elementów brandingu: nowy logotyp, oklejenie aut, materiały drukowane – to wszystko buduje wizerunek Projektorii.