Projektowanie logo Poznań - Branding - Ministerstwo Idei
57201
page,page-id-57201,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.5, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Branding / Projektowanie logo / Poznań

Identyfikacja wizualna pozwala na sprawne budowanie wizerunku marki poprzez takie narzędzia jak logotyp, firmowe materiały drukowane, czy reklamy.

Spójność to cecha, która powinna charakteryzować wszelkie działania marketingowe podjęte przez przedsiębiorstwo. Znajduje to szczególne odniesienie do projektów graficznych, gdzie jednolity styl, kolorystyka, czy typografia mogą poprawić postrzeganie marki wśród klientów.

Logotyp: wizualne centrum przedsiębiorstwa

Kluczowym elementem identyfikacji wizualnej jest logotyp, który powinien nadawać ton wszystkim pracom graficznym prowadzonym w obrębie promocji marki. Odpowiednie dobranie czcionki, kolorystyki i znaku graficznego będzie istotne z punktu widzenia odbioru marki przez klienta, dlatego logotyp powinien być spójny z charakterem prowadzonej działalności. Tym właśnie charakteryzują się projekty przez nas tworzone. Dążymy do tego, aby użytkownik już po pierwszym kontakcie z logotypem był w stanie ocenić zakres działalności firmy.

Ceny logo już od 200zł netto

Praca aż do pełnej satysfakcji

Tylko spójne koncepcje

Nieograniczona liczba poprawek

Różne warianty czcionek

Wykonanie w formacie wektorowym

livediet24

Druk uzupełnieniem identyfikacji

Powstanie logotypu to pierwszy krok w budowaniu świadomości istnienia marki wśród klientów. Logo należy bowiem wykorzystywać i powielać na różnych nośnikach, aby w praktyce wykorzystać jego potencjał w kontakcie z klientami. Do tego służą takie produkty, jak np. wizytówki, papier firmowy, teczki ofertowe, ulotki, broszury informacyjne i wiele innych. Choć są różne to łączy je jedna cecha: wszystkie jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać na najwyższym poziomie.

Projekty druku od 50zł netto

Spójność i przejrzystość formy

Najwyższa jakość druku

Unikalny design

Projekt nawet w 24h

Rabaty przy większych zamówieniach

Przykładowa realizacja

Dyskret Sp. z o.o. – od reklamy dla reklamy

Realizacja zakładała stworzenie logotypu firmy z branży niszowych mediów do druku oraz przygotowanie projektów materiałów drukowanych stanowiących ważny element budowania relacji z klientami.

dyskret
tgbudownictwo_wieksze
Przykładowa realizacja

TG Budownictwo – nowoczesny wizerunek branży budowlanej

TG Budownictwo to kolejny przykład kompleksowego wdrożenia realizacji z zakresu identyfikacji wizualnej. Na potrzeby unowocześnienia wizerunku firmy nadaliśmy jej nową nazwę, zaprojektowaliśmy logotyp, witrynę internetową oraz niezbędne materiały drukowane.