Pozycjonowanie stron Poznań - Ministerstwo Idei
57172
page,page-id-57172,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.5, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Pozycjonowanie stron www / SEO / Poznań

Pozycjonowanie stron internetowych to nasza specjalizacja. Wychodzimy z założenia, że nawet najlepiej zaprojektowana witryna nie przyniesie takich przychodów jak jej dużo gorszy, ale wypozycjonowany odpowiednik.

Główną zaletą pozycjonowania w Google jest ogromny jego zasięg. Według rankingów Gemius, ta najpopularniejsza wyszukiwarka w internecie opanowała polski rynek w 96%. To pokazuje jak ważna jest obecność twojej firmy w najwyższych wynikach wyszukiwań. Pozycjonowanie pozwala w praktyce na zautomatyzowanie procesu pozyskiwania nowych klientów, co sprawia, że instrument ten zarabia sam na siebie. Pozycjonowanie w przewidywalny i skuteczny sposób zwiększa ilość odwiedzin twojej strony. W połączeniu z web designem stanowi potężny oręż mogący zmienić oblicze każdej firmy.

Krok po kroku do najwyższych pozycji

Pierwszym etapem pozycjonowania jest analiza profilu działalności firmy oraz jej konkurencji. W poszukiwaniu przewag rynkowych rozłożymy biznesy internetowe twoich rywali na najmniejsze elementy. Wszystko po to, aby stworzyć najskuteczniejszy model pozycjonowania. Kolejnym etapem jest dobór fraz, które będą pozycjonowane. Najczęściej stosujemy mix zwrotów klasycznych z longtail, co daje w naszym mniemaniu najlepsze efekty. Właściwy proces pozycjonowania poprzedzamy optymalizacją strony, która wymaga przeprowadzenia audytu SEO. Modyfikujemy treść, nagłówki, znaczniki meta i szereg innych elementów. Wreszcie zaczynamy pozycjonowanie. Budujemy autorską piramidę linków opartą na naturalnych metodach i sprawdzonych źródłach o wysokiej jakości. Efekt murowany.

google_middle

Przewagi naszej oferty

Pozycjonowanie wymaga szczególnej troski o jakość przeprowadzonych prac, gdyż niefachowość może przysporzyć więcej problemów, aniżeli korzyści. Z tego powodu stosujemy tylko naturalne metody optymalizacji – wymagają większego nakładu sił, ale odwdzięczają się długotrwałymi efektami marketingowymi.

Pakiety SEO już od 200zł netto/msc

Optymalizacja kodu witryny

Wykorzystanie naturalnych metod

Autorska strategia 60/30/10

Audyt wliczony w cenę

Optymalizacja treści i obrazów

Pozycjonowanie short- i longtail

Rozliczenia za efekty

Przykładowa realizacja

HKS Projekt – marketing specjalistyczny

Założenia projektu zostały oparte o stworzenie internetowego zaplecza marketingowego pozwalającego na automatyzację procesów pozyskiwania klientów w branży systemów transportu wewnętrznego.

mu-hks
mu-google
Co zrobiliśmy?

Marketing w Google

Nasza agencja postawiła na marketing typu short tail w najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce – Google.pl. Dzięki odpowiedniemu doborowi słów kluczowych i skrupulatnie przeprowadzonych pracach udaje się stale pozyskiwać nowe zapytania ofertowe, które firma przekuwa na realnych klientów. Rentowność naszej realizacji liczyć można w tysiącach procent. Dla uzyskania optymalnych efektów zbudowaliśmy także nową stronę www, zaprojektowaliśmy logo i inne elementy brandingu.