O nas - Ministerstwo Idei
57234
page,page-id-57234,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.5, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

O nas

Ministerstwo Idei.
Powiew świeżości w dziedzinie marketingu sektora MŚP.
Przyświeca nam idea i to nie jedna

Ambitny zespół. Trzy filary idei

Ministerstwo Idei to połączenie designerskiej ręki, marketingowego zmysłu i finansowego punktu widzenia. Wszystkie te elementy uzupełniają się wzajemnie i łączą w całość, stanowiąc o sile naszego resortu. Design pozwala na wyróżnienie oferty naszych klientów spośród konkurencji, sprawiając, że przyciąga swoim nietuzinkowym stylem. Marketing uwalnia natomiast potencjał tkwiący w designie czyniąc go jeszcze bardziej efektywnym. Nad składnikiem designu i marketingu pieczę sprawują finanse. Dbamy o to, aby wdrożone przez nas narzędzia były rentowne i przynosiły realne zyski.

Co robimy, gdzie i dla kogo?

Marketing internetowy i wiele innych

Głównymi podmiotami, dla których kierujemy nasze produkty i usługi są przedsiębiorstwa reprezentujące sektor MŚP. Sami do niego należymy, dlatego doskonale znamy potrzeby i wymagania małych i średnich firm. Z tego powodu naszą ofertę można uznać jako zoptymalizowaną pod kątem MŚP. Skupiamy się na szeroko pojętym marketingu internetowym, web designie i identyfikacji wizualnej. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno firmy z Poznania, jak i z terenu całej Polski. Wspieramy naszymi ideami podmioty działające zarówno na rynku polsko-, jak i niemieckojęzycznym. Filię Ministerstwa Idei odnaleźć można także we Wiedniu w Austrii.